2021. AMA MOTOCROSS NACIONALNI POSTAJI TOČKA NAKON 3. KOLA

Utrke su još jednom bile adrenalin u sezoni 2021 Pro Motocross. U klasi 250 vidjeli smo kako je Justin Cooper najbrže prošao krug oko staze, a Ken Roczen bio je najbrži vozač premier klase među 450-ima. Kiša je posipala, vrijeme je promijenilo svaki moto, a gužva je poludjela. Pomaknite se dolje kako biste saznali što se dogodilo kad su vrata pala i gdje vaš omiljeni vozač slijeće u potjeri za bodovima.

2021. HIGH POINT NATIONAL | POTPUNA POKRIVENOST

Fotografije Chad Murray i Trevor Nelson

450 POJAVA TOČKA

Dylan Ferrandis vaš je novi bodovni lider u premier klasi, vodeći je s tri boda prednosti na Ken Roczenu.

U prvom moto moto Adam Cianciarulo bio bi taj koji bi ugrabio moto pobjedu. Dylan Ferrandis osvojio bi drugo mjesto, dok bi Ken Roczen popunio treće mjesto. Teško je opisati sav kaos i radnje koji su uslijedili u 450 moto, pa ako želite pročitati sve smiješne akcije, kliknite OVDJE. U drugom motou vidjeli smo neke od najluđih borbi između najboljih vozača kao prva četiri mjesta na kojima se trguje i imali smo puno bliskih poziva. Međutim, nakon što je Eli zauzeo prvo mjesto, ostale je ostavio u prašini dok su ga Adam, Dylan i Ken izbacili. Na kraju bi se Dylan i Ken zaobišli Adama i njih dvoje bi dobili drugo i treće mjesto. 2-2 za Dylana Ferrandisa značilo bi ukupnu pobjedu i potpuno novu crvenu pločicu za Yamahin bicikl.

29 314 Tyler Stepek 1

Ako ste propustili utrke, barem se uključite u drugi moto klase 2 na Peacocku. Bitka između Kena Roczena, Dylana Ferrandisa i Adama Cianciarula bila je svevremena.

250 POJAVA TOČKA

Jett Lawrence zadržava svoj crveni tanjur nakon što je uzastopno vozio u oba motosa.

U klasi 250 vidjeli smo kako je Jalek Swoll odnio ukupnu pobjedu, osvojivši prvi moto i ugrabivši treće mjesto u drugom. Iako je Justin Cooper možda osvojio drugi moto, njegovo peto mjesto srušilo bi ga na ukupno treće mjesto. Jett Lawrence dosljedno naručuje cijeli dan dok su se mnogi drugi natjecatelji vozili iznad glave i srušili ili napravili velike pogreške. Njegovo čisto jahanje se isplatilo jer bi zabio sekundu ukupno, prolazeći 2-3 i zadržavajući crvenu pločicu na Hondi.