450 CELKOVÉ VÝSLEDKY | LORETTA LYNN PRO MOTOCROSS NATIONAL 2 (AKTUALIZOVÁNO)

Marvin Musquin_Jason Anderson_2020 Loretta Lynn Pro National

450 VÝSLEDKY CELKOVÉHO MÍSTA LORETTA LYNN PRO MOTOCROS NÁRODNÍ 2

2020 Loretta Lynn Pro Motocross National # 2 je v knihách a přichází do něj, jezdci jako Eli Tomac, Jason Anderson, Marvin Msuquin, Adam Cianciarulo, Justin Barcia, Chase Sexton a další se těšili na druhou šanci závodit na slavná trať Loretta Lynn, aby si ve druhém kole sezóny 2020 AMA Pro Motocross získala nějaké vykoupení a předstihla Zacha Osborna v bodovém hodnocení. Překvapivě došlo k dramatu ještě předtím, než brána vůbec klesla pro Moto 1. Headlinem kvalifikačních zasedání byly problémy, které současný lídr ve třídě 450 bodů Zach Osborne utrpěl na začátku jediné 450 kvalifikace skupiny A dne. Když zahrál své první vítězství v sezoně, motorka Zacha Osborna by nezačala, když nastal čas ho zapálit pro trénink. Naštěstí AMA umožnila Zachovi jezdit na tréninku skupiny B a jeho tým byl schopen opravit motocykl včas. Zach byl na trénink stále pozdě, ale podařilo se mu položit rychlé kolo a vstřelit 10. branku pro první dnešní moto. V dalších zprávách zažil hurikán Mills v Tennessee v posledních několika dnech silný déšť, který vytvořil pro jezdce blátivé podmínky, s nimiž se museli vypořádat. Naštěstí traťová posádka dokázala zvládnout počasí nejlepším možným způsobem. Trať byla pro kvalifikaci blátivá, ale ne tak špatná. Bohužel déšť před začátkem mota to pro jezdce ještě ztěžoval. Níže najdete 450 výsledků Loretta Lynn National # 2.

2020 LORETTA LYNN PRO NÁRODNÍ 2 | PLNÉ POKRYTÍ

450 CELKOVÉ VÝSLEDKY | LORETTA LYNN PRO NÁRODNÍ 2

Zach Osborne 2020 Loretta Lynn National 2-2Zach Osborne vyhrál 450 moto 2 a celkově.

Marvin Musquin popadl díru s Maxem Anstiem a Adamem Cianciarulem hned za ním. Jezdec z Velké Británie, Max Anstie, se ujal vedení v Musquin a vedl první kolo svého druhého AMA National. Eli Tomac byl na začátku vyřazen jeho spoluhráčem Adamem Cianciarulem a jeho práce mu byla přerušena. Nějak se po pouhých 9 minutách závodu Eli Tomac dostal na 8. místo. Cianciarulo byl třetí, dokud ho Zach Osborne nepředal s 15 minutami. Poté, o 3 minuty později, se týmový kolega Osborna Jason Anderson dokázal obejít také Cianicarulo. Mezitím Max Anstie nadále vedl svůj HEP Suzuki. Eli Tomac byl až na 6. místě za spoluhráčem a Christian Craig za ním. Zach Osborne nechal 7 minut odejít a Marvin Musquin zdědil druhé místo, zatímco Eli Tomac udělal chybu a byl předán Craigem a Savatgy. S 2 minutami plus 2 koly odešel Max Anstie uvízl za dalším jezdcem, který srazil dolů, a Zach Osborne ho předvedl, aby převzal vedení. S dvěma koly jít, Eli Tomac znovu měl problémy s motocykly, když se zastavil, zatímco Max Anstie udržoval tlak na Osborne pro vítězství. V posledním kole Marvin Musquin ve skutečnosti prošel Maxem Anstiem a v posledním úseku závodu téměř prošel Osbornem. V závodě skončil na druhém místě a celkově získal druhé místo za Osbornem, který za své druhé vítězství v řadě získal 5-1.

42 Carter Stephenson DNF 34

Selhání kola Eli Tomac 2020 Loretta Lynn National 2Eli Tomac na kole DNF by dnes oba motocykly v roce 2020 Loretta Lynn National 2.

Marvin Musquin 2020 Loretta Lynn National 2-2Marvin Musquin přišel zdánlivě odnikud, aby v cíli tlačil na Zacha Osborna o vítězství. V moto by skončil druhý a celkově třetí.

Max Anstie 2020 Loretta Lynn National 2-2Max Anstie vedl většinu závodu, ale skončil na třetím místě poté, co se kolem něj dostali Osborne a Musquin.

450 VÝSLEDKY PRVNÍ MOTO | LORETTA LYNN PRO NÁRODNÍ 2

Justin Barcia 2020 Loretta Lynn National 2-2Justin Barcia popadl díru a vyhrál prvních 450 moto.

Justin Barcia popadl díru s Freddiem Norenem a Chase Sexton za sebou. Když všude bláto létalo, Chase se ve třetí zatáčce zastavil uprostřed koleje, aby stáhl slzu a několik jezdců se kolem něj obešlo. Justin byl jediný jezdec s čistou stopou, zatímco Freddie Noren jezdil silně a držel se s Barcíou pro první tři kola, dokud nešel dolů v Desatero přikázání. Freddie byl schopen vstát a znovu se zúčastnit závodu na 7. místě. Eli Tomac bojoval, aby prošel kolem Sextona a Broca Tickle, aby se dostal na druhé místo. Zbýval 18 minut, Eli Tomac byl druhý, ale za Barcíou už byl 28 sekund. Jason Anderson sestoupil na start a běžel 14., když jsme se blížili k polovině.

Justin Barcia prodloužil svůj náskok na 15 vteřin na 30 vteřin, zatímco Christian Craig získal na třetí pozici Eli Tomac. Tickle byl 4., Musquin 5., Sexton 6., Noren 7., Cianciarulo 8. a Jake Masterpool byl 9.. Poté Chase Sexton sestoupil, zatímco Freddie Noren prošel Marvinem Musquinem a Sextonem a dostal se na 5. místo. S více než 5 minutami odešel Christian Craig a klesl na 6. místo, čímž se Tickle a Noren posunuli na 3. a 4. místo. S dvěma koly jít, Eli Tomac klesl a klesl na 5., zatímco Jake Masterpool a Zach Osborne se pohyboval na 6. a 7. místě. Justin Barcia pokračoval v vítězství v motocyklu, zatímco Eli Tomacův motocykl ho v posledním kole selhal a přestože nedokončil závod, v motocyklech stále dosáhl 9. místa, protože Justin Barcia dojel až na 10. místo.