MAX VOHLAND ROZDĚLUJE HIP | INDIANAPOLIS SUPERCROSS 1 (AKTUALIZOVÁNO)

MAX VOHLAND SEDÍ PRO INDIANAPOLIS 1

Nové rozložení trati pro Indianapolis bylo mnoha závodníky popsáno jako velmi obtížné ve srovnání s předchozími koly. Špína v Indianě byla suchá a odštěpovala se, když každý jezdec vytrhl trať Supercross. Bohužel, trať by si vyžádala 115 Maxe Vohlanda v hups a mladý jezdec si teď chvíli odpočine, když se vzpamatuje. Max prokázal výjimečné schopnosti mířící do své první profesionální sezóny závodění a jeho výsledky byly pro nováčka solidní. Sedmnáctiletý mladík však tvrdě spadl v houbové části. Seznam nejlepších 17 jezdců, kteří se zranili, roste s přidáním Maxe Vohlanda a my si přejeme prsty, aby seznam neustále rostl. Max seděl na šestém místě v honbě za body před Indianapolisem č. 250 a klesl na desátý v pořadí 1 East Supercross poté, co vynechal 250. kolo.

AKTUALIZACE od týmu Red Bull KTM: "Jezdec týmu Maximus Vohland se nemohl seřadit do sobotního nočního programu poté, co dříve během dne utrpěl cvičnou nehodu." Nováček si zajistil silné sedmé místo v kvalifikaci v divizi 250SX East, než byl transportován do místní nemocnice, kde lékaři potvrdili, že utrpěl vykloubení kyčle. Naštěstí pro Vohlanda rentgen nevykazoval žádné poškození kostí a lékaři byli schopni provést „uzavřenou repozici“, aby mu položili kyčel zpět na místo, což mu umožnilo v sobotu večer být propuštěn z nemocnice. “