250 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ ZÁVODU // 2023 MILLVILLE NATIONAL

250 VÝSLEDKŮ ZÁVODU // 2023 MILLVILLE NATIONAL

Přijeli jsme do Millville na sedmé kolo sezóny Pro Motocross 2023 a ve třídě 250 se situace rozhořívá, protože máme nového bodovaného lídra. Nováček Haiden Deegan převzal kontrolu nad šampionátem, protože několik neúspěchů a DNF by bránilo jakémukoli postupu v šampionátu Huntera Lawrence z Hondy. Naštěstí pro nás třída 250 zůstala na několik vzrušujících bitev a na Spring Creek se jen hledí, že se bude objevovat více. Přejděte níže a zjistěte, co se stane, když brána spadne.

2023 MILLVILLE NATIONAL // ÚPLNÉ ZPRÁVY

VÝSLEDKY MOTO 250 RACE

Druhá moto odstartovala tím, že Levi Kitchen a Hunter Lawrence překročili hranici holeshotů. Hunter Lawrence odešel s vedením, když se chvíli před začátkem závodu rozhodl pro pneumatiku MX14.

Jak vzrušující byla první jízda, ve druhé bychom stejnou energii nedostali. Hunterův náskok by se zahájením závodů jen dále rostl. Největší bitva na motocyklu byla mezi Jo Shimodou a Levi Kitchen, protože jejich závod začal těsně před polovinou a Jo Shimoda odjížděl vítězně se zbývajícími 13 minutami.

Zbývalo 10 minut a provoz na kolo se Haidenu Deeganovi i Ryderovi DiFrancesovi začal vymykat z rukou. Nakonec jezdec na kole, který podržel Rydera a ztratil deváté místo na Haidena.

Nicméně, něco by se stalo Hunterovi, což by vedlo k tomu, že by se vedení ujal Justin Cooper, přičemž Justin by byl viditelně zmatený. Justin by vyhrál moto, ale Hunter by stále bral celkově.

41 239 Bryson Raymond 35 0

Jo Shimoda získal holeshot s bodovaným lídrem Haidenem Deeganem, který se proháněl na druhém místě. Po jednom kole by Levi Kitchen ukradl třetí místo Justinu Cooperovi. Následovala bitva o páté a šesté místo mezi Tomem Viallem a Rj Hampshire a na zlomek sekundy se zdálo, že Tom vybočí z kurzu a zdálo se, že Tom hrál na jistotu, nejezdil tak agresivně a umožnil Rjovi získat přihrávku.

Kombinace stavu trati a uspořádání by nám poskytla jedny z nejnapínavějších závodů, jaké jsme letos ve třídě 250 viděli.

Nakonec by Levit Kitchen ztratil své třetí místo ve prospěch svého týmového kolegu Justina Coopera a o kolo později by ho předjel Hunter Lawrence. Zbývalo 18 minut a Haiden Deegan udělal velkou chybu, když smykem mimo trať. Sklouzl zpět, ale ztratil místo v závodě s Hunterem Lawrencem a Justinem Cooperem.

Mezera na vedení se začala zmenšovat kolem 5 minut, jak Jo i Hunter uhýbali a proplétali se provozem na kolo.

Zbývala dvě kola a Hunter Lawrence jel na plný plyn poblíž prostoru mechaniků a po nejnapínavější bitvě sezóny se ujal vedení.