450 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ ZÁVODŮ 2021 JARNÍ CREEK NÁRODNÍ

450 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ ZÁVODŮ 2021 MILLVILLE NÁRODNÍ

Spring Creek je jedním z nejzajímavějších míst na Pro Motocross tour a velmi očekávaná třída 450 začíná den volna jako první. V kvalifikaci jsme viděli Kena Roczena, který se stal nejrychlejším jezdcem mezi špičkovou třídou, se svým týmovým kolegou Chase Sextonem na druhém místě. Spring Creek nabízí obrovskou škálu překážek a změn nadmořské výšky, takže každý, kdo může zůstat v patách, vyhraje. Přejděte dolů a zjistěte, kdo je první v závodech ve Spring Creek MX.

NÁRODNÍ JARNÍ 2021 JARNÍ XNUMX PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Chada Murraye

450 VÝSLEDKY CELKOVÉHO MÍSTA

Celkově by vyhrál Justin Barcia.

Justin Barcia opět popadl díru s Justinem Bogle na druhém místě. O dvě zatáčky později Ken Roczen odjel místo Justina Bogle v závodě a hned po několika zatáčkách minul Justina Barciu. Dylan Ferrandis skončil s pádem a Aaron Plessinger šel také dolů. V 23. minutě se Chase Sexton a Cooper Webb dotkli obou kol čelem skoku, čímž srazili pozici těla Cooper Webba z místa a šampión Supercrossu prudce narazil.

Instagram se načte v rozhraní.

Eli Tomac prošel skrz smečku na čtvrtém místě a zbývalo mu méně než osm minut. Dylan Ferrandis si prošel závodním týmovým kolegou Christianem Craigem a Joeyem Savatgym a zbývalo už jen pár minut. Joey Savatgy však nehodlal hrát pěkně a přihrávka se otočila později. Naneštěstí pro Joeyho je Dylan rychlý a zachytil své místo zpět. Justin Barcia možná nezvítězil druhé místo, ale skončil celkově. Ken by skončil druhý ve druhém moto poté, co měl děsivý pád v prvním.

42 281 Cory Carstenová 34

Dylan Ferrandis havaroval několikrát ve druhém motu, ale přesto skončil na pátém místě.

VÝSLEDKY MOTO 450 RACE

Přestože měl Chase Sexton na začátku prvního kola obrovský propad, skončil v top 10.

Justin Barcia byl první kolem první zatáčky a následovaly dvě mohutné nehody. Jeden zahrnoval jezdce Kena Roczena a Chase Sextona, ale Ken Roczen zůstal na podlaze a snažil se vstát. Zatímco závod pokračoval, Adam Cianciarulo honil Justina Barciu, jak se náskok zmenšoval. Posádka zdravotníků Alpinestars nakonec pomohla 94 a nahoru a závod nebyl restartován. Coty Schock měl úžasný start, když seděl na čtvrtém místě za Cooperem Webbem. Christian Craig obešel Coty na čtvrtém místě a držák červeného štítku Dylan Ferrandis seděl na šestém místě.

Zbývajících 20 minut bitva mezi Adamem Cianciarulem a Justinem Barciou tyto dva nezpomalila, protože oba získali 5sekundovou mezeru na Cooper Webb. Christian Craig by nakonec obešel šampiona Supercrossu 2021 za třetí místo a Dylan Ferrandis by šel za svým týmovým vedením. Aaron Plessinger obešel Cooper Webb a Dylan obešel Christiana. V 11. minutě Eli Tomac přihrál Aaronovi Plessingerovi a začal tlačit na Christiana Craiga. Adam Cianciarulo by havaroval, zatímco by uzavřel manko na Justina Barcii a klesl na osmé místo.

Aby uvedl na pravou míru, jak rychle Eli Tomac jedl, zahájil závod mimo 30. místo. Zbývá už jen 5 minut a dvě kola a nyní seděl na třetím místě na zadním blatníku Justina Barcii. Justin bude i nadále vyhrávat závod poté, co nejprve obejde Dylana Ferrandise.