VÝSLEDKY MISTROVSTVÍ SVĚTA VET V MOTOCROSS 2017 A FOTKY

Glen Helen je prudce převýšená první zatáčka právě může být nejbezpečnější první zatáčkou ve sportu. Přestože se jedná o pravou zatáčku a jezdci se k ní přibližují rychlostí 60 km / h, je to 45 stupňové bankovnictví a eliptický tvar, což znamená, že je zde dostatek místa a není třeba brzdit.

S jezdci z 20 zemí, masivní účastí, měnícími se povětrnostními podmínkami a náročnou tratí se ukázal světový veteránský šampionát Dubya v roce 2017 jedním z nejkonkurenceschopnějších vůbec. Brett Metcalfe vyhrál vítězství přes 30 se dvěma výkonnými motorkami. V sobotu vyhrál Mike Brown třídu Over-40 Pro a v neděli se vrátil na druhé místo ve třídě Over-30 za Brett Metcalfe. V čem nebylo překvapení, Doug Dubach vyhrál svůj 26. titul mistrovství světa veterinářů se silnou konkurencí pocházející z Kurt Nicoll, Keith Bowen, John Grewe, Ron Lechien, Kevin Foley, Pete Murray, Kevin Barda, Ed Foedish a Steve Machado, Jr. (jehož otec vyhrál Mistrovství světa nad 70 let). Ve třídě nad 60 let získal kanadský Pete De Graaf svůj šestý titul mistrovství světa veterinářů (čtyři v kategorii nad 50 let a dva v kategorii nad 60 let).

Team Mexico přišel v úplných uniformách týmu pro jezdce z USA, Francie, Anglie, Irska, Německa, Španělska, Portugalska, Norska, Švédska, Tahiti, Japonska, Nového Zélandu, Austrálie, Brazílie, Kostariky, Holandska, Itálie, Kanady, Jižní Afrika, Dánsko a prakticky každý stát.

Mistrovství světa veterinářů může být soutěžní soutěží s jezdci z celého světa, kteří soutěží o prestižní tituly ve věkových skupinách ve věku od 25 do 70 let, ale většinou jde o domácí setkání, které se vrací do počátků sportu . Tato atmosféra se šíří po celé akci - s bývalými továrními hvězdami třícími lokty s jezdci narozenými již v roce 1940. Trať byla tři minuty dlouhá s obtížnými kopci, od zatáčky v ohybu, pískovou částí, jen tolik skoků, aby nabídly vzrušení habaděj a překvapení dešťová bouře v neděli ráno.

Bláznivá dešťová bouře nalila silný déšť během prvních motocyklů Over-30 Pro. Mnoho jezdců odhazovalo brýle brzy na začátku závodu, jako Brett Metcalfe. Metty se podařilo spatřit šachovnicovou vlajku, ale po vytažení z trati měla potíže vidět nic jiného. Uzdravil se suchou druhou moto.

V průběhu roku 2017 se nad vydáním 33 zavěsil mrak, když v předvečer události podlehl zakladatel World Vet Tom White. White odstartoval závod před 30 lety, protože měl pocit, že Vet jezdci nebyli ve světě motocyklu oceněni. Tomova vize se uskutečnila v průběhu let, protože jezdci starší XNUMX let byli ekonomickým motorem, který dnes řídí prodej motocyklů.

Tato bitva v Mexiku versus Anglie byla během víkendu Světového veterináře běžným tématem, ale země se v každém případě lišily.

Vydejte se na fotografickou cestu do Glen Helen Raceway a podívejte se na památky a zvuky mistrovství světa v motokrosu USA Dubya USA 2017. Tom by byl pyšný,

Jason Potter byl překvapením závodu Over-30 Pro, když jeho 5-3 mu daly třetí místo na stupních vítězů.

Dánská Tonni Anderson měla třetí místo v batohu, ale při druhém závodě Over-30 Pro ztratila jedno místo. To jedno místo ho celkově stálo na třetím místě, když jeho 3-5 byl zmáčknutý Potterovým 5-3.

Mike Brown (3) na Světovém veterináři závodil se čtyřmi motorkami a každý z nich začal se stejnou dírkou.

Neznáme značku, ale tohle je ale daleko nejkreativnější motokrosové vybavení, jaké jsme kdy viděli.

Jim O'Neal testuje své výrobky na trati. Mistr světa nad 2016 let skončil na druhém místě v roce 70.

Oblíbený lékař MXA, Kim Sunol, zavolal na paži, kterou minulý víkend zlomil Jody Weisel - poté si půjčil helmu a kolo a závodil se světovým veterinářem. Žádný velký problém, až na to, že Dr. Sunol dorazil celou cestu ze španělské Barcelony. Závodí váš lékař?

Než zemřel, dal Tom White Mikeovi Marionovi zdarma Yz250. Na počest Toma změnil Mike YZ250 na stříbrnou repliku Yamaha YZ1974A z roku 250, na níž je číslo Toma Whitea číslo 80.

Sergey Costa (přední strana) a Logan Fout cvičí, když si mohou vzít své tatínky na závodní dráhu.

Na trati byl jen jeden Maico. V rukou Alana Botta to bylo super konkurenční.

Pódium Over-30 Pro - Mike Brown, Brett Metcalfe a Jason Potter.

2017 VÝSLEDKY MISTROVSTVÍ SVĚTA VUBY DUBYA

Mike Brown se dostal v přední části obou nedělních motocyklů, ale nedokázal udržet Brett Metcalfe na uzdě. Metcalfe byl nedotknutelný.

10. Jason Thomas (Hon) 8.-11

Todd DeHoop dojel na 8. místě ve třídě Over-40 Pro, ale na chvilku se dostal ke stylu.

10. Julien Cerny (Kaw)… 11-10

Doug Dubach byl na druhém místě za Mikeem Brownem v sobotní třídě Over-40 Pro a v neděli se vrátil, aby zametl oba motocykly z profesionálů Over-50. Výhry byly Dougovy 26. místo (rozpětí mezi 30, 40 a 50 třídami)

10. Steve Machado, Jr. (Yam)… 9-11

Bývalý národní šampion AMA Chuck Sun nemá žádné závody před závodem, Chuck byl druhý ve třídě Over-60 Pro za neuvěřitelným Pete DeGraafem (který získal svůj 6. titul Světového veterináře).

10. Bill Nolan (Yam)… 12-9

Steve Machado porazil vládnoucího šampióna Jima O'Neala 2-1 ve třídě Over-70 Pro.