MOTO 4 KIDS RACING | RAD RIDERS ŘADY KOLO Č. 1

MOTO 4 KIDS RACING | RAD RIDERS ŘADY KOLO Č. 1 | FOX RACEWAY

Začátek Moto 4 Kids Racing Rad Riders Series byl o uplynulém víkendu vzrušením, které vedlo do Fox Raceway. Na závodní sérii mládeže není nic jiného než možnost závodit na jedné z předních veterinárních tratí SoCal, která by hostila kolo #1. Nedělní ráno přivítalo mnoho svěžích a soutěživých tváří připravených bojovat s nabídkou 23 tříd na startu Rad Rider Series! S modelem nabídky soutěže a komunity prostřednictvím závodění to nemohlo být pravdivější, když byly boxy plné a ploty byly lemovány, aby bylo možné sledovat, jak se Future Stars vydávají na úzkou a technickou trať Pala v Kalifornii. Pokud jste akci zmeškali, zde máte šanci zahlédnout tyto Rad Ridery v akci!

Fotografie od @smxobrázky

Cash Webb zajistil vítězství v Moto 1, s konečným vítězem třídy Schoolboy Mylesem Montym hned za ním.

Pole jezdců třídy Open třídy 51 ccm shromážděných a nedočkavých závodí v první zatáčce. Kdo si nárokuje holeshot?

Bezpečnost a závodní komunikace byla umožněna @kc66foundation a @pciraceradios.

Dívky dostanou šanci závodit! A závodili a předvedli své dovednosti ve 3 různých třídách dívek: dívky (4-8) Jr/Sr, 65 (7-11) a 85-125 ccm (12-17). Jedna z jezdkyň, Hailie Bresnahanová, vyčnívala.

Champ Longley z Kilauea, HI, přebírá šachovnicovou vlajku, čímž pro děti končí fantastický závodní den!

Nadcházející závod: neděle 10. září DT1 MX PARK – Tulare, CA