SLEDUJTE SOUTHWICK NATIONAL 2023 ZA 15 MINUT

Southwick National 2023 viděl více toho samého ve třídě 450, kdy Jett Lawrence snadno předjel Chase Sextona před druhou zatáčkou v Moto 1 a poté udělal stejný krok, aby předjel Dylana Ferrandise v Moto 2, čímž zajistil, že Jett vůbec nezapadl. svými konkurenty. Chase Sexton držel Jett poctivý první polovinu první jízdy, ale Jett se na konci ještě dokázal odtáhnout.

Třída 250 je místo, kde to začalo být opravdu vzrušující. Hunter Lawrence HRC Honda CRF250 se zastavil na konci první Moto, což způsobilo DNF pro jezdce, který vyhrál první čtyři závody v řadě v této sezóně. Po havárii v první zatáčce v Red Bud byl Hunterův bodový náskok 11 před Haidenem Deeganem přicházejícím do šestého kola. Dvojnásobný mistr světa MX2 Tom Vialle vyhrál první moto poté, co většinu závodu tlačil na Justina Coopera, což vedlo k tomu, že Justin zastrčil přední část v zatáčce a sjel dolů. Ve druhé jízdě se Hunter Lawrence po podprůměrném startu snažil probojovat vpřed a nakonec proťal čáru na 8. místě. Výsledky 4-10 Haidena Deegana byly dost dobré na to, aby příští víkend do Millville vedl o pět bodů.

450 VÝSLEDKY: SOUTHWICK NATIONAL

1. Jett Lawrence (Hon) 1-1
  2. Chase Sexton (Hon) 2-2
  3. Dylan Ferrandis (3-3)
  4. Aaron Plessinger (4-4)
  5. Garrett Marchbanks (10-5)
  6. José Butron (9-6)
  7. Chris Canning (8-7)